W Rydułtowach powstanie pierwszy McDonald's

i

Autor: Facebook/Rydułtowy

W Rydułtowach powstanie pierwszy McDonald's. Miasto potwierdza

Wiadomo już, że w Rydułtowach (pow. wodzisławski) już wkrótce stanie pierwszy w mieście McDonald's. Magistrat potwierdził tę informację w mediach społecznościowych.

McDonald's powstanie w Rydułtowach

W Rydułtowach powstanie pierwsza restauracja sieci McDonald's. Otwarcie ma nastąpić jeszcze w tym roku. 

Informację tę potwierdziło miasto na swoim profilu na Facebooku. Inwestor uzyskał już pozwolenie na budowę. McDonald's będzie mieścić się przy ul. Ładnej - pomiędzy pawilonem handlowym a stacją paliw Orlen.

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku - wówczas otwarto pierwszy lokal w Warszawie. Obecnie w kraju działa ponad 510 restauracji tej sieci. Za pięć lat ma być ich w Polsce aż 700. 

- W kolejnych latach chcemy otwierać ponad 30 nowych lokali rocznie. Zamierzamy wychodzić naprzeciw potrzebom naszych gości, rozwijać usługi, doskonalić restauracje, nasze menu i inwestować w rozwój zespołu - mówi Tomasz Rogacz, dyrektor zarządzający McDonald’s Polska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE