Tłumy na otwarciu Woolworth w Katowicach

i

Autor: A. Olejarczyk

Katowice

W Katowicach otworzył się Woolworth. Co znajdziemy na półkach? Tanie ręczniki i śmieszne żabki

W czwartek 25 kwietnia w parku handlowym Fabryka Park otworzył się Woolworth. To już 20 punkt sieci w Polsce i zarazem pierwszy w Katowicach. Marka wkroczyła na polski rynek rok temu, a jej sklepy znajdziemy w największych miastach Polski m.in. w Krakowie, Poznaniu i Warszawie. Co znajduje się w asortymencie Woolworth? Sprawdziliśmy.

W Katowicach otworzył się Woolworth. Co to za sklep? 

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym tak naprawdę jest Woolworth? To niemiecka sieć dyskontów, która oferuje produkty niespożywcze. Gdybyśmy mieli Woolworth do czegoś porównać, to podobny asortyment znajdziemy w Pepco, TEDi i KiK.

Na półkach przeważają artykuły gospodarstwa domowego, elektronika, tekstylia i zabawki. Poza tym w sklepach sieci znajdziemy odzież dla całej rodziny, walizki, torebki, słodycze, a także artykuły dla zwierząt. - Oferujemy szeroką gamę około 10 000 produktów codziennego użytku - chwali się Woolworth.

Co znajdziemy w sklepie Woolworth? 

Jeśli chodzi o sklep Woolworth w Katowicach, może się on pochwalić sporym metrażem. Ogromny i poprzecinany szerokimi alejkami, sprawia wrażenie przestronnego i wyjątkowo przejrzystego. A to wszystko za sprawą podziału produktów na sekcje.

W Woolworth znajdziemy m.in. kategorie odzieżowe Dla Kobiet, Dla Mężczyzn, Dziewczyny i Chłopcy oraz kategorie domowe Naczynia, Kuchnia i Łazienka. Ponadto w sklepie kupimy dekoracje na różne okazje oraz przyrządy rękodzielnicze (DIY). Wszystko to oczywiście w przystępnych cenach. 

W naszej galerii możesz zobaczyć, co znajdziemy na półkach Woolworth w Katowicach.

Woolworth w Katowicach. Adres, godziny otwarcia

Sklep Woolworth znajduje się na terenie parku handlowego Fabryka Park w Katowicach (ul. Armii Krajowej 47). Sklep jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21.