W kamienicy w Sosnowcu zawalił się balkon. Mężczyzna został wybudzony ze śpiączki

i

Autor: Art Service/Super Express

Wiadomości

W kamienicy w Sosnowcu zawalił się balkon. Mężczyzna został wybudzony ze śpiączki

Do tragedii w kamienicy w Sosnowcu doszło na początku września. Spadł tam balkon, na którym znajdowało się małżeństwo. Kobieta zmarła, a mężczyzna znajdował się w śpiączce w szpitalu. W końcu został z niej wybudzony.

Tragedia w Sosnowcu. Mężczyzna został wybudzony ze śpiączki

4 września doszło do tragedii przy ul. Czystej w Sosnowcu. W jednej z kamienic zarwał się balkon, na którym przebywały dwie osoby. Małżeństwo spadło najpierw na na samochód, a później na chodnik. Oboje w ciężkim stanie zostali przewiezieni do Centrum Urazowego w Sosnowcu.

Niestety, kobieta nie przeżyła, a jej mąż w ciężkim stanie tygodniami walczył o życie. Został jednak w końcu wybudzony ze śpiączki - informuje "Gazeta Wyborcza". - Jest świadomy, jest z nim kontakt - mówi, w rozmowie z "GW", Ireneusz Stawiszyński, brat poszkodowanego, który dodaje, że rodzina nie wróci już do kamienicy przy ul. Czystej.

Jak czytamy w artykule "Wyborczej" miasto przekaże poszkodowanej rodzinie dwa mieszkania. W pomoc zaangażowała się także szkoła, w której uczy się 14-letni Jakub, najmłodsze dziecko małżeństwa. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE