W egzaminie na prawo jazdy pojawiły się nowe pytania. Sprawdź czy byś zdał! [QUIZ]

2020-05-19 11:02
Test na prawo jazdy. Sprawdź czy zdasz
Autor: pixabay.com Nowe pytane na egzaminie na prawo jazdy

Baza pytań w egzaminie na prawo jazdy została zaktualizowana. W części teoretycznej pojawiły się nowe pytania takie jak jazda na suwak czy korytarz życia. Sprawdź się w naszym quizie. Zobacz czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy!

Nowe pytania w egzaminie na prawo jazdy. Sprawdź czy byś zdał!

Egzaminy państwowe na prawo jazdy powróciły po przerwie koronawirusowej. Nowe są nie tylko okoliczności, ale przede wszystkim pojawiły się nowe pytania w części teoretycznej. Obecnie teoretyczna część egzaminu na prawo jazdy składa się w sumie 20 pytań, dotyczących wiedzy ogólnej i 12 pytań z zakresu wiedzy specjalistycznej. W każdym z pytań tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Co ważne, w części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy pojawiły się nowe pytania dotyczące m.in. korytarza życia czy jazdy na suwak. To są przepisy, które weszły w życie pod koniec 2019 roku.

Żeby zdać egzamin na prawo jazdy w części teoretycznej trzeba odpowiedzieć dobrze na 68 pytań z 74 dostępnych. Spróbuj swoich sił. Rozwiąż nasz quiz i zobacz czy zdałbyś test na prawo jazdy.

COŚ DOBREGO #21
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE