Katowice: Wszedł do drogerii i ukradł perfumy. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIA, WIDEO]

2020-01-03 12:52

Policjanci z Katowic opublikowali nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę podejrzanego o kradzież perfum z jednej z katowickich drogerii. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu VII Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 39 00 lub e-mail kp7@katowice.ka.policja.gov.pl. Zobaczcie nagranie z monitoringu.

Katowice: wszedł do drogerii i ukradł perfumy

Policjanci z Katowic opublikowali nagranie z monitoringu z jednej z drogerii przy ulicy Ułańskiej w Katowicach. Na filmie widać mężczyznę, który ściąga z półki perfumy, a następnie chowa je do kieszeni. Do tego zajścia doszło 30 listopada 2019 roku. Straty obliczono w sumie na kwotę 800 złotych.

- Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego mężczyzny widocznego na zdjęciu i filmie prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu VII Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 39 00 lub e-mail kp7@katowice.ka.policja.gov.pl - apelują policjanci z Katowic.

Zobaczcie nagranie z monitoringu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE