Potrącenie

i

Autor: Freepik.com

Tychy: Najechał na rowerzystę i uciekł. Kolarz upadł na jezdnię. Policjanci poszukują sprawcy

Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kilku zdarzeń drogowych. Poszukują świadków, którzy mogą mieć na ten temat jakiekolwiek informacje. Jedna ze spraw dotyczy najechania na rowerzystę przez kierowcę samochodu.

W sobotę 22 kwietnia 2023 r. około godziny 13.20 w Tychach na skrzyżowaniu ul. Stoczniowców 70 z ul. Żwakowską, przed rondem kierowca nieustalonego samochodu w kolorze białym, o początkowym numerze rejestracyjnym SK… najechał na jadącego przed nim rowerzystę. W wyniku zderzenia kolarz upadł na jezdnię, a nieznany kierowca odjechał z miejsca wypadku.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń KMP w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 40, telefon 47 85 513 67 – informują policjanci.

Zdarzenia drogowe w Tychach – Policja szuka świadków

Oprócz wspomnianego zdarzenia, policjanci z Tychów poszukują także świadków innych zdarzeń drogowych, do których doszło w ostatnim czasie na terenie miasta.

  • W dniu 17 maja 2023 roku o godzinie 22.30 na skrzyżowaniu ulic Budowlanych, Burschego i Glinczańskiej w Tychach, nieznany kierowca, wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa kierującej pojazdem marki Fiat Punto o numerze rejestracyjnym SPS52*** doprowadzając do zderzenia się pojazdów, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.
  • W dniu 9 maja 2023 roku w godzinach od 12.30 do 18.00 w Tychach przy ulicy Dmowskiego w rejonie Hal Targowych lub w dniu 9 maja 2023 roku w godzinach od 18:00 do 18:30 w Tychach przy alei Bielskiej 107, nieznany sprawca, nieustalonym pojazdem, podczas wykonywania nieznanego manewru, najechał na pojazd marki Fiat Panda koloru czerwonego o numerze rejestracyjnym SMI13***, powodując uszkodzenie pojazdu.
  • W dniu 19 maja 2023 roku około godziny 16.45 w Tychach na ulicy Sikorskiego w kierunku ulicy Armii Krajowej, kierujący pojazdem Volkswagen Golf koloru srebrnego o nieustalonych numerach rejestracyjnych, podczas wyjeżdżania z parkingu wymusił pierwszeństwo przejazdu pojazdowi Seat Leon o numerze rejestracyjnym ST86***, zmuszając go do wykonania manewru obronnego w postaci gwałtownego hamowania i odbicia w prawa stronę, czym spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
  • W dniu 20 maja 2023 roku pomiędzy godziną 00.00 a godziną 15.25 w Tychach na ulicy Dąbrowskiego, na wysokości nr 69, kierujący nieznanym pojazdem, podczas nieustalonego manewru najechał na pojazd marki Audi Q5 o numerze rejestracyjnym ST19*** powodując jego uszkodzenie, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanych wyżej zdarzeń, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń KMP w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 33, telefon 47 85 512 96 – informują mundurowi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE