Trwają próby przed Sylwestrem na Stadionie Śląskim. Na scenie pojawili się już artyści i tancerze [WIDEO, ZDJĘCIA]

2019-12-31 9:21

Na Stadionie Śląskim trwają ostatnie szlify przed największą sylwestrową imprezą w Polsce. Sylwestrowa Moc Przebojów z telewizją Polsat rozpocznie się punktualnie o godzinie 20.00. Na scenie pojawią się m.in. Cleo, Michał Szpak, Michał Wiśniewski czy Ronnie Ferrari. Zobaczcie wideo z próby na Stadionie Śląskim.

Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim. Trwają próby i ostatnie przygotowania

Na Stadionie Śląskim trwają ostatnie przygotowania przed Sylwestrową Mocą Przebojów 2019 telewizji Polsat. To będzie jedna z największych imprez sylwestrowych w Polsce. Zresztą realizowana jest z ogromnym rozmachem. Imprezę pokaże 16 kamer. Scena w porównaniu do ubiegłego roku jest aż o 1/3 większa. A na tej ogromnej scenie już dzisiaj podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpią miedzy innymi Cleo, Ronnie Ferrari, Capitan Jack, Michał Szpak, Enej, Feel czy Mikolas Jozef znany w wielkiego hitu Acapella. Początek imprezy na Stadionie Śląskim o godzinie 20-tej.

Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim. Ronnie Ferrari wjedzie na scenę limuzyną

Już tylko godziny dzielą nas od startu Sylwestrowej Mocy Przebojów na Stadionie Śląskim! W tym roku na scenie wystąpią między innymi Dj Bobo, Capitan Jack, Cleo, Michał Szpak, Enej, Feel I wielu innych artystów, w tym debiutanci…I to nie byle jacy debiutanci. W Kotle Czarownic podczas nocy sylwestrowej ma się pojawić Ronnie Ferrari, autor hitu "Ona by tak chciała", czyli najchętniej słuchanej piosenki w polskim internecie w 2019 roku.

Dzisiaj mamy skład fenomenalny i mamy takie zjawiska, które królowały nie tylko na scenie, ale też w internecie. No chociażby Ronnie Ferrari, który podjedzie tu limuzyną, wysiądzie i zaśpiewa. Ci ludzie, którzy przyjdą na Stadion Śląski czekają głównie na niego - uważa Krzysztof Ibisz, jeden z prowadzących Sylwestrową Moc Przebojów.