Bliscy i policja poszukują Teresy Baron, 86-letniej piekarzanki

i

Autor: policja.gov.pl/FB

Kryminalne

Teresa Baron, mieszkanka Piekar Śląskich zmagająca się z demencją odnaleziona

2024-03-03 19:20

Bliscy i policja poszukiwali Teresy Baron, 86-letniej piekarzanki cierpiącej na demencję. Wyszła z domu w niedzielę, 3 marca rano i ślad po niej zaginął. Piekarska policja zakomunikowała, że kobieta została odnaleziona.

AKTUALIZACJA - seniorka została odnaleziona

Piekarscy policjanci przy współpracy z mundurowymi z katowickiej komendy odnaleźli zaginioną seniorkę. Dziękujemy wszystkim za udostępnienia oraz pomoc przy poszukiwaniach" - czytamy komunikat na stronie piekarskiej policji.

Wcześniej pisaliśmy:

Zaginęła Teresa Baron z Piekar Śląskich. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach

Teresa Baron, 86-letnia mieszkanka Piekar Śląskich, wyszła z domu przy ul. Biskupa Nankera około godziny 9 rano 3 marca i dotąd nie wróciła. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną. Policja prowadzi poszukiwania seniorki.

- Wzrost około 150 cm, krótkie, siwe, kręcone włosy, średniej budowy sylwetka. Ubrana była w czarna kurtkę i spódnicę. Miała szary beret, czarne buty, a przy sobie brązową torebkę - podaje rysopis mł. asp. Łukasz Czepkowski, oficer prasowy KMP w Piekarach Śląskich. 

Kobieta miewa omdlenia i zaniki pamięci.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt pod nr tel. 47 853 22 00 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. 112.

QUIZ. Czy pokonasz swoją babcię. Tylko doświadczone kobiety zgarną maksymalną liczbę punków

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czy podczas sprzątania można łączyć ze sobą ocet i sodą oczyszczoną?