jarmark

i

Autor: Natalia Czarnuch

Trwa Jarmak Wielkanocny na rynku w Katowicach

2022-04-07 19:43

W Katowicach trwa Jarmark Wielkanocny. Jest kolorowo, wesoło i... smacznie!

Na katowickim Rynku trwa Jarmark Wielkanocny. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji, a dla najmłodszych karuzela czy wielkie pisanki, do których można wejść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Na stoiskach znajdują się wyjątkowe prezenty. Zakupić można ręcznie wykonaną biżuterię, wielkanocne koszyczki, świeczki, ozdoby. Nie zabraknie również czegoś dla smakoszy - kupicie swojskie wędliny, miody prosto z pasieki, powidła i sery.

Tu właśnie na tym Jarmarku można zaopatrzyć się w bardzo dobrej jakości produkty, które można wykorzystać do potraw, które będą gościć na naszych świątecznych stołach - mówi prezydent Katowic, Marcin Krupa.

Bardzo mi się podoba ten Jarmark! Jest wesoło, kolorowo! - mówi mieszkanka Katowic. Wnuczka zadowolona, szczególnie pisankami, zajączkami na łączce. Doceniam również to rękodzieło, które można zakupić na stoiskach - dodaje.

Jarmark Wielkanocny potrwa do końca Świąt.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE