Wypadek w Potępie

i

Autor: KMP Tarnowskie Góry

Tragiczny wypadek w Potępie. Policjanci poszukują świadków zdarzenia

Policjantom zależy najbardziej na osobach, które w okresie od 19 do 20 stycznia przemieszczały się na odcinku między Potępą a Krupskim Młynem. W szczególności liczą na tych kierowców, którzy mają w pojazdach wideorejestratory.

O tragedii, jaka rozegrała się w Potępie, informowaliśmy tydzień temu. W piątek 20 stycznia w nocy strażacy i policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym na ul. Tarnogórskiej. Po dotarciu na miejsce zdarzenia zauważyli, że na moście brakuje barierek. Chwilę później dostrzegli, że w korycie rzeki znajduje się samochód. Strażacy wyłowili volkswagena, a z jego wnętrza wyciągnięto ciała dwóch mężczyzn. Byli to mieszkańcy gminy Krupski Młyn. Na miejscu zdarzenia pracował prokurator którzy zabezpieczył ciała do sekcji zwłok.

Teraz kryminalni z tarnogórskiej komendy zajmą się wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z mundurowymi.

Stróżom prawa szczególnie zależy na osobach, które w okresie od 19 do 20 stycznia poruszały się na odcinku między Potępą a Krupskim Młynem. Jeszcze lepiej, jeśli posiadają w swoich pojazdach wideorejestrator, który mógł we wskazanym okresie zarejestrować ruch w pobliżu miejsca wypadku.

Informacje należy kierować bezpośrednio do policjanta prowadzącego sprawę pod numerem telefonu 47 853 43 82 lub do Oficera Dyżurnego jednostki 47 853 42 55.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE