Straż pożarna, strażacy, pożar

i

Autor: Pixabay Wybuch i pożar mieszkania przy ul. Kłobuckiej w Warszawie. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Tragiczny pożar domu jednorodzinego w Tarnowskich Górach. Starszy mężczyzna spłonął żywcem

2020-08-10 8:19

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w niedzielę, 9 sierpnia wieczorem w Tarnowskich Górach. Ogień wybuchł na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego domu przy ulicy Zwycięstwa. Niestety w tym pożarze zmarła jedna osoba.

Pożar w Tarnowskich Górach

Tragiczny pożar w Tarnowskich Górach. Ogień wybuchł w domu jednorodzinnym przy ulicy Zwycięstwa.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy w niedzielę, 9 sierpnia około godziny 19.30. Dostaliśmy informację, że płonie mieszkanie na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku i w środku może znajdować się jedna osoba. Na miejsce udało się 6 zastępów straży pożarnej - mówi nam asp. Wojciech Poloczek.

Kiedy strażacy dotarli na miejsce zobaczyli, że dwie osoby z mieszkania na wyższym piętrze sami opuścili budynek, ale w środku może być jeszcze jedna osoba.

- Po ugaszeniu pożaru strażacy weszli do mieszkania i ujawnili zwęglone zwłoki 67-letniego mężczyzny - informuje asp. Poloczek.

ESKA Summer City - Stadion Śląski 2
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE