Tragiczny finał poszukiwań 36-letniej zabrzanki. Ciało kobiety znaleziono koło wiaduktu kolejowego

2021-01-29 7:48

Policjanci z Zabrza od kilku dni poszukiwali 36-letniej kobiety, która 5 dni temu wyszła z domu i nie dawała znaku życia. Niestety finał tych poszukiwań jest tragiczny, bo ciało kobiety znaleziono w rejonie ulicy Grunwaldzkiej w Zabrzu. Niedaleko wiaduktu kolejowego.

W czwartek, 28 stycznia wieczorem policjanci znaleźli ciało zaginionej kilka dni temu 36-letniej kobiety. Na podstawie zebranych informacji, w tym zabezpieczonych monitoringów policjanci z wydziału kryminalnego wytypowali rejon, w którym mogła przebywać zaginiona.

- W czwartek rano zabrzańscy stróże prawa wspierani przez policjantów z katowickiego oddziału prewencji rozpoczęli poszukiwania w wytypowanym rejonie. Ciało odnalazł jeden z katowickich policjantów, znajdowało się ono około 30 metrów od drogi, w rejonie wiaduktu kolejowego na ulicy Grunwaldzkiej - informuje zabrzańska policja.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora wykonano czynności procesowe. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci.

Restauracje i kluby zamknięte, ale Polacy mogą zaszaleć w muzeum. Komentarz Adama Federa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE