Tragiczna śmierć młodej policjantki z Chorzowa. Zginęła na wakacjach w Chorwacji

2020-09-15 12:07 NAU
Tragiczna śmierć młodej policjantki z Chorzowa. Zginęła na wakacjach w Chorwacji
Autor: Policja Chorzów Policjantka z Chorzowa zginęła w wypadku samochodowym w Chorwacji

Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje młoda, 28-letnia policjantka z Chorzowa. Kobieta zginęła w wypadku samochodowym podczas urlopu w Chorwacji. Funkcjonariusze z całej Polski składają kondolencje rodzinie.

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Policjantka zginęła w wypadku samochodowym na urlopie w Chorwacji

Smutną wiadomość przekazała Komenda Miejska Policji w Chorzowie. Funkcjonariusze poinformowali o tragicznej śmierci 28-letniej policjantki. St. sierż. Joanna Krzempek zginęła w wypadku samochodowym podczas urlopu w Chorwacji. Do tej tragedii doszło w ostatnią niedzielę, 13 września. Policjanci nie ujawniają w szczegółach jak doszło do tragicznego wypadku.

Nie żyje młoda policjantka z Chorzowa. Zginęła w wypadku drogowym w Chorwacji

St. sierż. Joanna Krzempek miała 28 lat. Służbę w policji rozpoczęła w 2014 roku. Od początku związana była z chorzowskim garnizonem. Jako kursant, a następnie policjant, pełniła służbę w chorzowskich komisariatach, a następnie w Zespole do spraw Nieletnich i Patologii w chorzowskiej komendzie. Od 2019 r. była asystentem Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego w Wydziale Kryminalnym.

- Wszyscy, którzy znali Joasię wspominają ją jako ambitną i kompetentną policjantkę. Była przy tym wszystkim dobrym, życzliwym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem - czytamy w komunikacie chorzowskiej policji.

ZOBACZ TAKŻE: Przymusowy postój na poboczu zamiast mandatu? Takich kar za przekroczenie prędkości chcieliby kierowcy