Policja

i

Autor: Justyna Świderska Zdjęcie poglądowe

Tragedia w powiecie Kłobuckim. W Pankach odkryto zwłoki młodej kobiety

2023-03-18 15:23

Dramatycznego odkrycia dokonały służby ratunkowe Pankach w powiecie kłobuckim. W jednym z mieszkań ujawniono zwłoki młodej kobiety. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. W chwili obecnej trwa wyjaśnianie przyczyn śmierci denatki.

Tragedia w Pankach. Przyczyny śmierci młodej kobiety są obecnie nieznane

Informacje o działaniach służb w Pankach potwierdziła asp. Joanna Wiącek-Głowacz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku. Jak poinformowała rzeczniczka prasowa miejscowej policji, przyczyny zgonu młodej kobiety są obecnie nieznane. Na miejscu pracują policjanci kryminalni i technicy kryminalistyki pod nadzorem prokuratora, a prowadzone przez nich czynności mają ustalić przyczyny tragicznego zdarzenia.

W chwili obecnej wiadomo, że w związku ze śmiercią kobiety nikt nie został aresztowany. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, wiek denatki to około 30 lat.

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE