Tory kolejowe

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

Tragedia w Częstochowie. Pociąg potrącił 51-latkę, kobieta zmarła na miejscu

Tragiczne wieści z Częstochowy. W okolicy ul. Dwernickiego doszło do potrącenia kobiety przez pociąg towarowy. W wyniku odniesionych obrażeń 51-latka zmarła na miejscu.

Częstochowska policja otrzymała zgłoszenie o wypadku we wtorek (13.12) ok. godz. 6:45. Pociąg towarowy potrącił 51-letnią kobietę na torach w okolicy ulic Dwernickiego i Warszawskiej.

Do zdarzenia doszło w rejonie strzeżonego, kolejowego przejścia dla pieszych na szlaku kolejowym Wyczerpy-Częstochowa Osobowa. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła na miejscu.

Policja prowadzi czynności na miejscu pod nadzorem prokuratury. Mundurowi zajmą się ustaleniem dokładnych okoliczności zdarzenia. Na razie nie ujawniają informacji, czy był to wypadek, czy próba samobójcza. Nie wiadomo też dokładnie, czy kobieta faktycznie przechodziła przez strzeżone przejście, czy kawałek dalej.

Na wniosek prokuratura wstrzymano ruch pociągowy na obie strony.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE