Aż trzy wypadki na S86. Gigantyczny korek w dwie strony

i

Autor: Katowice112 Służby Ratunkowe/Mateusz

Pilne

Totalnie zakorkowana S86 - w kierunku Katowic i w kierunku Sosnowca. Trzy wypadki

2023-06-07 16:22

Uwaga kierowcy! S86 zakorkowana jest w dwie strony - w kierunku Katowic i w kierunku Sosnowca. Policja informuje o trzech wypadkach.

Aktualizacja 18.30

- Jadący S86 w kierunku Sosnowca kierowca citroena nie zachował należytej odległości i najechał na skodę. Został ukarany mandatem karnym. To spowodowało, że jadąca volkswagenem, na widok kolizji zaczęła gwałtowanie hamować, a kierowca opla, który był za nią, nie zareagował w tej samej chwili i uderzył w volkswagena. Kobieta z urazem ręki trafiła do szpitala - relacjonuje podkom. Agnieszka Żyłka z KMP w Katowicach.

- Z kolei jadąca z przeciwnej strony, w kierunku Katowic, samochodem marki Kia, zagapiła się na wspomniane kolizje, zaczęła gwałtowanie hamować w efekcie czego uderzył w nią kierujący volkswagenem. Kierująca kią otrzymała mandat karny - kontynuuje. 

Wcześniej pisaliśmy:

Kierowcy, którzy jadą właśnie S86, muszą uzbroić się w ogromną cierpliwość. Droga jest całkowicie zakorkowana i to w dwie strony - w kierunku Katowic i w kierunku Sosnowca. Policja informuje o wypadkach, które się skumulowały w tym miejscu. 

- Mamy aktualnie aż trzy zdarzenia drogowe. Policjanci z ruchu drogowego starają się opanować sytuację, zwłaszcza, że jest godzina powrotów z pracy i wyjazdów na długi weekend - mówi nam podkom. Agnieszka Żyłka z KMP w Katowicach.

Policja apeluje do kierowców o wybieranie alternatywnych dróg. Nie wiadomo, ile potrwają utrudnienia. Co się dokładnie wydarzyło? O tym już wkrótce. 

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE