Termy Rzymskie działają mimo obostrzeń. Był nalot policji i sanepidu. "Konfidenci - Życzymy wam dużo zdrowia"

2021-01-21 13:39

Termy Rzymskie w Czeladzi znów są otwarte. Można korzystać z siłowni, basenów i saun. Trzeba jedynie wykupić licencję i zapisać się do kadry narodowej w saunowaniu. Kilka dni po ponownym otwarciu term na terenie obiektu pojawiła się policja i sanepid. "Wynikają one z uprzejmych donosów" - mówią przedstawiciele term.

Ale jazz od Sanah numerem jeden! To nie pierwszy sukces gwiazdy

Termy Rzymskie w Czeladzi są otwarte mimo obostrzeń. Była tam już policja i sanepid

Od poniedziałku, 18 stycznia Termy Rzymskie w Czeladzi znów są otwarte mimo obostrzeń. Żeby korzystać z saun, basenów i siłowni wystarczy dołączyć do kadry narodowej w saunowaniu Aufguss Poland Team.

Co zrobić, aby uzyskać licencję zawodniczą członka kadry narodowej Aufguss Poland Team? 

Należy dokonać zakupu licencji na stronie. Po dokonaniu płatności należy wypełnić formularz do licencji zawodniczej. Kiedy mamy już taką licencję to można korzystać z usług Term Rzymskich takich jak:

  • Siłownia,
  • Strefa cardio,
  • Sauny,
  • Łaźnie parowe,
  • Baseny,
  • Seanse saunowe.

Właściciele Term przekonują, że wszystko jest zgodne z prawem. Mimo to, w obiekcie niedługo po ponownym otwarciu pojawiła się policja wraz z sanepidem.

- Jesteśmy świadomi, że kontrole policji i sanepidu wynikają z "uprzejmych" donosów. Jeżeli nie chcesz, nie odwiedzaj naszego obiektu i przestań się nim interesować. My nikogo nie zmuszamy do korzystania z naszych usług - napisali w mediach społecznościowych przedstawiciele Term Rzymskich.

Jak podają przedstawiciele Term, kontrola policji i sanepidu została przeprowadzona profesjonalnie, rzeczowo i skrupulatnie.

- Podczas kontroli nie stwierdzono nieprawidłowości związanych z funkcjonowaniem Pałacu Saturna i Term Rzymskich. Jesteśmy dalej otwarci zgodnie ze wszystkimi wytycznymi. Konfidenci - Życzymy Wam dużo zdrowia - czytamy na Facebooku Pałacu Saturna.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE