Zagłębie-Termalica

i

Autor: Photo Art Service

Piłka nożna

Termalica Bruk-Bet Nieciecza ograła Zagłębie Sosnowiec na stadionie ArcelorMittal Park. ZDJĘCIA kibiców

Drużyna Zagłębia Sosnowiec nie była w stanie pokonać na własnym stadionie, w ramach dziewiątej kolejki Fortuna 1. Ligi, Bruk-Betu. Ekipa prowadzona przez Artura Derbina uległa 1:3.

Zagłębie przegrało u siebie z Termaliką

Zagłębie Sosnowiec - pod wodzą nowego-starego trenera Artura Derbina - złapało ostatnio dobrą serię. W trzech meczach zdobyło siedem punktów (Zagłębie m.in. rozbiło Lechię Gdańsk aż 5:2 na własnym stadionie). Dlatego też atmosfera w drużynie z Sosnowca była bardzo dobra przed rozpoczęciem meczu przeciwko Termalice Bruk-Bet Niecieczy.  

Dobrej passy jednak nie udało się podtrzymać, gdyż Zagłębie uległo popularnym Słonikom 1:3 na ArcelorMittal Park. 

Dla ekipy z Sosnowca gola zaliczył Kamil Biliński. Z kolei najlepiej, jeśli chodzi o drużynę gości, zaprezentował się Maciej Ambrosiewicz, który nie tylko strzelił bramkę, ale dołożył także asystę.

Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Zdjęcia kibiców

Po dziewięciu kolejkach tegorocznego sezonu Zagłębie Sosnowiec zajmuje dopiero 14. miejsce. Do tej pory drużyna zgromadziła 8 punktów (2 zwycięstwa, 2 remisy, 5 porażek). 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE