Tarnowskie Góry: dzieci przebrane za diabły obrzucały domy jajkami. Bo nie dostały cukierków

i

Autor: Archiwum Tarnowskie Góry: dzieci przebrane za diabły obrzucały domy jajkami. Bo nie dostały cukierków

Tarnowskie Góry: dzieci przebrane za diabły obrzucały domy jajkami. Bo nie dostały cukierków

Halloween w powiecie tarnogórskim nie zawsze oznaczała dobrą zabawę. Były też dzieci, które przebrane za diabełki chodziły od domu do domu aby zbierać cukierki. A kiedy ich nie dostały, robiły psikusy obrzucając domy jajkami.

Tarnowskie Góry: Cukierek albo obrzucamy dom jajkami

Jak podaje portal tarnogorski.info, nie wszędzie w powiecie tarnogórskim zabawa halloweenowa odbywała się w duchu zabawy. - Wczoraj, podczas obchodów Halloween, ktoś obrzucił fasadę mojego domu przy Dworcowej w Nakle Śląskim jajkiem. Niestety nie udało mi się złapać sprawcy, stąd też apel do wszystkich rodziców – bierzcie odpowiedzialność za swoje dzieci i ich zachowanie! - mówi pani Katarzyna cytowana przez portal tarnogorski.info.

Incydent z jajkami, którymi dzieci obrzuciły dom w w Nakle Śląskim w czasie halloween w Tarnowskich Górach, nie był odosobniony. Do podobnego zdarzenia doszło w miejscowości Koty. Jak opisywał jeden ze świadków, grupa dzieci do serca wzięła sobie robienie psikusów dzwoniąc na dzwonek budynku, a do tego obrzucali domy jajkami. - Słaby ten psikus - ocenia Marcin cytowany przez tarnogorski.info.

Halloween w Tarnowskich Górach: Policja o psikusach już wie

W każdym z przypadków, jak relacjonowali świadkowie, obrzucanie jajkami było konsekwencją tego, że dzieci nie dostały cukierków. W jednym z przypadków zresztą sprawa została zgłoszona na policję w Tarnowskich Górach przez mieszkańca miejscowości Koty, który przekazał, że dzieci przebrane za diabły obrzuciły elewację domu przy ul. Piaskowej jajkami. Sprawa ma być teraz wyjaśniana. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE