Tarnowskie Góry: 73-letni kierowca autobusu wjechał w budynek przy Legionów

i

Autor: Archiwum Zdjęcie ilustracyjne

Chciał uniknąć zderzenia

Tarnowskie Góry: 73-letni kierowca autobusu wjechał w budynek przy Legionów

W niedzielę wieczorem doszło do kolizji autobusu z... budynkiem. 73-letni kierowca linii 83 chciał uniknąć zderzenia z innym pojazdem, odbił i uderzył pojazdem w budynek.

To z pewnością była nietypowa kolizja odnotowana w ostatnich miesiącach przez policję w Tarnowskich Górach. Jako pierwszy pisał o niej tygodnik Gwarek. W niedzielny wieczór na skrzyżowaniu ul. Legionów i Górniczej autobus linii 83 wjechał w kamienicę przy ul. Legionów. Uderzając w budynek uszkodził rynnę, ścianę i okno jednego z mieszkań. W autobusie było dwóch pasażerów, ale żaden nie ucierpiał. 

73-letni kierowca autobusu, który jest mieszkańcem Piekar Śląskich, tłumaczył potem policji, że z naprzeciwka, zza zakrętu nadjechał ciemny samochód. Żeby uniknąć zderzenia musiał odbić i rogiem autobusu uderzył w budynek. Policjanci teraz będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE