Tak policjanci kontrolują przestrzeganie przepisów w autobusach. Zobaczcie [WIDEO]

2020-04-12 5:46
Tak policjanci kontrolują autobusy
Autor: Śląska Policja

Konieczność ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa nakłada na policjantów nowe obowiązki. Z epidemią walczą również policjanci z drogówki. Realizują dodatkowe czynności, a także sprawdzają czy mieszkańcy stosują się do nowych przepisów. Zobaczcie jak wygląda taka kontrola na slask.eska.pl.

Koronawirus na Śląsku. Policjanci kontrolują autobusy

W tym szczególnym czasie musimy wszyscy dostosować się do nowych przepisów wynikających z konieczności dbania o zdrowie i życie swoje oraz innych. Choć ruch na drogach jest mniejszy, to policjanci sprawujący nadzór nad nim nie zwalniają tempa. Nadal wykonują swoje podstawowe zadania i realizują nowe, związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa. Tylko w ciągu ostatnich trzech dni policjanci z wydziału ruchu drogowego zabrzańskiej komendy skontrolowali ponad 200 pojazdów transportu publicznego. Ponadto policjanci kontrolują parkingi przy placówkach handlowych oraz patrolują ulice naszych osiedli, wygłaszając komunikaty nawołujące do pozostania w domu.

Zobaczcie jak to wygląda. WIDEO

Zabrzańska policja w walce z epidemią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE