Szok w Sosnowcu. Dwoje młodych ludzi UKRADŁO... siedzisko w autobusie [WIDEO]

i

Autor: PKM Sosnowiec Do kradzieży siedziska doszło w autobusie PKM Sosnowiec linia nr 28

Szok w Sosnowcu. Dwoje młodych ludzi UKRADŁO... siedzisko w autobusie [WIDEO]

2021-04-08 12:15

Czegoś takiego dawno nie widzieliśmy! W jednym z autobusów PKM Sosnowiec doszło do szokujące kradzieży. Para młodych ludzi, wychodząc z pojazdu zabrała ze sobą... siedzisko wraz z oparciem. Wszystko nagrała kamera monitoringu. Wideo w sieci opublikował prezydent miasta i dał szansę złodziejaszkom na rehabilitację.

Szokująca kradzież w autobusie PKM Sosnowiec. Młodzi ludzie zabrali z pojazdu... siedzisko

Do zdarzenia doszło w sobotę, 27 marca około godziny 20.00. Pewna młoda para "poczęstowała" się siedziskiem i oparciem z nowego hybrydowego Volvo w taborze PKM Sosnowiec, które jechało na linii 28. Para do autobusu wsiadła o godzinie 19.57 na przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum, a wysiadła o godzinie 20.05 na Dąbrowa Górnicza Staszic.

Całej zajście nagrała kamera monitoringu umieszczona wewnątrz autobusu. Film w mediach społecznościowych opublikował Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca, który stwierdził, że chce dać młodym złodziejaszkom szansę na rehabilitację.

- PKM Sosnowiec sprawę zgłosił na policję, ale my dajemy szansę młodej parze na rehabilitację. Wystarczy, że pokryjecie koszty naprawy i po prostu po sobie posprzątacie. Zgłoście się w wiadomości prywatnej lub bezpośrednio do PKM Sosnowiec. Wszystkich, którzy mogą pomóc w rozpoznaniu naszych bohaterów, również proszę o kontakt przez wiadomość prywatną - napisał w mediach społecznościowych Chęciński.

ZOBACZCIE NAGRANIE Z AUTOBUSU.

Czy amatorzy autobusowego siedziska sami zgłoszą się na policję? Lepiej, żeby tak zrobili, bo inaczej konsekwencje dla nich mogą być przykre.

Szok w Sosnowcu. Dwoje młodych ludzi UKRADŁO... siedzisko w autobusie [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE