Szok w Katowicach! Kierowca busa blokował karetkę jadącą na sygnale [WIDEO]

i

Autor: YouTube/Stop Cham Nagranie ze zdarzenia pojawiło się w sieci 30 października

Szok w Katowicach! Kierowca busa blokował karetkę jadącą na sygnale [WIDEO]

2021-11-02 13:27

Do skandalicznego zdarzenia doszło kilka dni temu na autostradzie A4 w Katowicach. Kierowca busa z premedytacją blokował jadącą za nim karetkę na sygnale. Dostawczak miał wiele okazji, żeby zjechać z drogi, ale tego nie zrobił. Sprawą zajmuje się już policja.

W sieci pojawiło się nagranie pokazujące skandaliczne zachowanie kierowcy busa, który na autostradzie A4 w Katowicach z premedytacją blokował karetkę pogotowia ratunkowego. Ambulans jechał lewym pasem na sygnale i emitował sygnały dźwiękowe. Mimo to, kierowca białego dostawczaka nie reagował i wciąż blokował lewy pas! Nagranie trafiło na kanał YouTube "stop cham". Na nieodpowiedzialnego kierowcę posypały się gromy.

- Dożywotnie zatrzymanie prawa jazdy za świadome narażanie innej osoby na utratę zdrowia lub życia. Nie powinno być taryfy ulgowej - uważa jeden z komentujących.

- Zaawansowany poziom szeryfa - pisze inny.

Nagranie trafiło już w ręce organów ścigania. Policjanci ustalają obecnie kto prowadził białego busa.

Zobaczcie nagranie z całego zdarzenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE