Szok w Dąbrowie Górniczej. Czerwony Ford Mustang wypadł z drogi i wylądał w rzece. A taki był ładny, amerykański

i

Autor: Artur Artur/Kolizje i wypadki Zagłębie Dąbrowskie Wypadek w Dąbrowie Górniczej. Ford Mustang wpadł do rzeki

Szok w Dąbrowie Górniczej. Czerwony Ford Mustang wypadł z drogi i wylądował w rowie z wodą. A taki był ładny, amerykański

2020-12-16 13:22

Groźny wypadek w Dąbrowie Górniczej. Czerwony Ford Mustang wypadł z drogi i wpadł do rowu z wodą. Do zdarzenia doszło między Pogorią III a Pogorią IV w okolicach ulic Letniej i Marianki. Mogło dojść do tragedii.

Wypadek w Dąbrowie Górniczej. Czerwony Ford Mustang wpadł do rowu z wodą

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj, 16 grudnia w Dąbrowie Górniczej w rejonie ulic Letniej i Marianki. Z drogi pomiędzy Pogorią III i Pogorią IV wypadł czerwony Ford Mustang. Samochód wylądował w rowie z wodą. To wyglądało groźnie. Na szczęście w tym miejscu nie jest głęboko i kierowca wydostał się o własnych siłach.

Jak doszło do tego wypadku?

- Na miejscu wciąż trwają czynności. Mustangiem kierował 45-letni mieszkaniec Sosnowca. Samochód został już wyciągnięty i stoi na lawecie - powiedział nam asp. Bartłomiej Osmólski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej.

A taki był ładny, amerykański. Choć trzeba przyznać, ze kierowca miał sporo pecha.

Rozpoznaj supersamochody z lat 80-tych na zdjęciach

Pytanie 1 z 10
Jeśli Ferrari, to koniecznie czerwone! Jaki to model?
Ferrari
ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE