Sylwester 2019/2020 na Śląsku na zdjęciach z drona. Było pięknie. Zobaczcie [GALERIA]

2020-01-02 9:36

Emocje sylwestrowe jeszcze do końca nie opadły. Wciąż wspominamy gorączkę ostatniej tegorocznej nocy. W wielu miejscach na Śląsku i w Zagłębiu szampańsko świętowaliśmy nadejście nowego roku. Największa impreza odbyła się na Stadionie Śląskim, gdzie odbywała się Sylwestrowa Moc Przebojów telewizji Polsat. Ale też w innych miejscach nie zabrakło dobrej zabawy. Zobaczcie jak wyglądał krajobraz Śląska i Zagłębia podczas kulminacyjnego momentu Sylwestra. Pięknie to wygląda na zdjęciach z drona.

Sylwester 2019/2020 na Śląsku. Tak to wyglądało na zdjęciach z drona

Sylwestrowa noc na Śląsku i w Zagłębiu była pełna emocji. Nie brakowało szampańskich imprez. Nadejście nowego roku świętowaliśmy na różne sposoby. Były domówki, prywatki, sylwestrowe bale i posiadówki. Największa w regionie impreza masowa odbyła się z kolei na Stadionie Śląskim. Natomiast punktualnie o północy niebo rozbłysło tysiącami świateł. Nie wszyscy pochwalają zabawy z fajerwerkami, ale trzeba przyznać, że jest to zjawisko bardzo ładne dla oka.

Zobaczcie na zdjęciach z drona jak wyglądały śląskie i zagłębiowskie miasta podczas sylwestrowego szaleństwa. Jest na co popatrzeć. Na zdjęciach widać m.in. Katowice, Chorzów, Bytom, Gliwice czy Knurów.

Materiał zrealizowany dzięki uprzejmości Poziom wyżej czyli z dronem po Bytomiu i Śląsku , Fotografia Rafał Zduńczyk oraz Krzemiński Photography

Zobacz również: tak wyglądało zabezpieczanie Sylwestra z Polsatem: