Strefa kibica na EURO 2020 w Katowicach. Ogromny telebim stanie przed Galerią Libero

i

Autor: mat.prasowe Strefa kibica powstała przed Galerią Libero w Katowicach

Strefa kibica na EURO 2020 w Katowicach. Ogromny telebim stanie przed Galerią Libero

2021-06-14 7:27

Strefa kibica w Katowicach. Przed Galerią Libero stanął ogromny telebim, będą też specjalnie przygotowane atrakcje i animacja dla najmłodszych. Do tego dojdą punkty gastronomiczne i mnóstwo leżaków. Dzięki temu kibice przez najbliższe cztery tygodnie będą mogli wspólnie przeżywać piłkarskie emocje i dopingować polską reprezentację.

Strefa kibica w Katowicach na EURO 2020 będzie na placu przed Galerią Libero

Strefa kibica w Katowicach powstała przed Galerią Libero. Przez najbliższe cztery tygodnie piłkarscy kibice będą mogli przeżywać wspólnie sportowe emocje na Placu Radości. Stanął tam olbrzymi telebim, są też leżaki i punkty gastronomiczne. Wielka inauguracja strefy kibica odbyła się w piątek, 11 czerwca o godzinie 21.00. Kibice mogli zobaczyć mecz otwarcia EURO 2020. W Rzymie doszło do meczu Włochy-Turcja.

Strefa kibica ma być czynna przez cały czas trwania mistrzostw od rana aż do zakończenia wieczornych meczów.

- Libero Katowice chcemy wspólnie z mieszkańcami przeżywać piłkarskie emocje podczas Euro 2020 i po raz kolejny być blisko nich. Nasza Strefa Kibica na Placu do Radości powstała nie tylko z myślą o fanach piłki nożnej, w której w fantastycznej atmosferze będzie można obejrzeć mecze. To miejsce, w którym będzie można miło spędzić czas z całą rodziną czy grupą przyjaciół, oddając się sportowym emocjom i korzystając z licznych atrakcji na lubianym i docenianym przez mieszkańców Placu do Radości. Przygotowaliśmy dodatkowe niespodzianki, by w tym roku znów zaskoczyć odwiedzających nowymi atrakcjami – mówi Aleksander Poltier, senior marketing manager Libero Katowice.

Przed Galerią Libero nie tylko mecze na wielkim ekranie będą atrakcje. Na całe rodziny czeka wiele niespodzianek. Będą konkursy, animacje i wyjątkowa strefa chilloutu.

Atrakcje w Strefie Kibica na EURO 2020 w Galerii Libero:

  • tor do skimboardingu w surferskim stylu – widowiskowy sport wodny, który klienci Libero pokochali już w zeszłym roku,
  • bezpłatny serwis rowerowy dla miłośników dwóch kółek obsługiwany przez specjalistów z Martes Sport,
  • bezpłatne badanie pojazdów w ProfiAuto PitStop, gdzie mechanicy sprawdzą stan techniczny samochodu, a także symulatory wyścigów i VR
  • tor wyścigowy dla dzieci, w którym do wygrania są dziesiątki atrakcyjnych nagród,
  • największa w mieście zadaszona piaskownica,
  • tenis stołowy,
  • warsztaty ze skimboaringu oraz warsztaty plastyczne dla najmłodszych,
  • transmisje meczy w kinie,
  • kultowy food truck Libero serwujący orzeźwiającą lemoniadę,
  • strefa gastronomiczna pod znakiem Food&Ball
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE