Sumżal

i

Autor: mat. prasowe

Stawiasz na jakość i doświadczenie? Sunżal to naturalny wybór!

2022-04-12 13:24

Prawie trzy dekady obecności na rynku, wysoki poziom usług i bardzo szeroka oferta. Firma SUNŻAL to wybór numer jeden jeśli chodzi o montaż osłon przeciwsłonecznych i nie tylko. Dowiedz się, co takiego ma do zaoferowania swoim klientom, dlaczego to na nią warto postawić i gdzie możesz dokonać zakupu.

Firma Sunżal to przedsiębiorstwo z dużym stażem. Od 1993 r. zajmuje się produkcją, sprzedażą, montażem i serwisem osłon przeciwsłonecznych i nie tylko. W jej ofercie znajdują się:

  • markizy i pergole tarasowe,
  • żaluzje,
  • rolety,
  • dachy szklane.

Niezależnie od tego, czy chodzi osłony do zastosowania profesjonalnego, czy domowego, ekspertów z Sunżal cechuje indywidualne podejście do klienta - każdy z produktów wykonywany jest pod konkretny wymiar.

sunżal

i

Autor: mat. prasowe

Obsługa na najwyższym poziomie

Sunżal to gwarancja najlepszych materiałów i profesjonalnej obsługi. Co zyskuje klient decydujący się na usługi firmy?

  • bezpłatny pomiar i doradztwo techniczne,
  • profesjonalny montaż,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • gwarancję realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń.
Sunżal

i

Autor: mat. prasowe

Bogaty asortyment

W bogatym katalogu znajdziemy szybko zdobywającą popularność markizę Aland, o nowoczesnych, prostokątnych kształtach. Jej konstrukcja sprawia, iż po złożeniu - zarówno tkanina jak i ramiona - są chronione przed wpływem czynników atmosferycznych i zabrudzeniem.

Kolejną cieszącą się dużym zainteresowaniem klientów pozycją w ofercie jest Patio Kwadrat - to pergola płaska z profili aluminiowych o przekroju 80x80 mm łączonych pod kątem prostym. Dostępna w wariancie ściennym lub wolnostojącym.

To tylko niewielki wycinek asortymentu firmy. Sunżal posiada w swojej ofercie szeroki wybór m.in. markiz tarasowych, dachowych, pergoli, systemów szklanych i rolet fasadowych.

sunżal

i

Autor: mat. prasowe

Gdzie kupić?

Głównym obszarem działalności firmy jest województwo śląskie - Katowice, Sosnowiec, Tychy, Bytom, Chorzów, Gliwice. Tu Sunżal działa bezpośrednio oraz przez sieć dealerską. We współpracy z partnerami handlowymi, firma obsługuje również pozostałą część kraju. Posiada też przedstawicieli poza granicami kraju - na Litwie, w Austrii oraz Niemczech.

Ze Szczegółowymi informacjami dotyczącymi działalności i oferty firmy, zapoznać można się na stronie internetowej pergole24.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE