Stadion gliwickiego Piasta zamieni się w Kino Plenerowe!

2022-07-07 12:17
Kino Plenerowe w Gliwicach
Autor: Centrum Kultury Victoria

Trybuny kibiców zamienią w widownię filmową. Już w najbliższą niedzielę 10 lipca na Stadionie Piasta w Gliwicach pokaz filmów dla małych i dużych podczas Kina Plenerowego pod chmurką.

Dla dzieci film pt. Urwis a dla dorosłych fragment historii Wimbledonu w filmie Borg/McEnroe. To w ramach cyklicznego Kina Plenerowego organizowanego przez Centrum Kultury Victoria. 

- Kino plenerowe to jest zawsze spotkanie w niedzielę od godziny 18.00 gdzie najpierw prezentowany jest film dla dzieci, a o godzinie 20.00 projekcja filmu dla widzów dorosłych. Stał zasadą tych cyklów jest to, ze organizujemy je w różnych dzielnicach Gliwic. Najbliższe spotkanie 10 lipca w niedzielę odbędzie się na Stadionie Piasta gdzie na partner Piast Gliwice przygotował dla uczestników dodatkowe niespodzianki - mówi Paweł Ciepliński dyrektor Centrum Kultury Victoria.

Wstęp na wszystkie edycje Kina Plenerowego jest bezpłatny. Pełen program na www.ckvictoria.pl

Ola Grochowska

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE