Pani dyrektor IX LO w Sosnowcu tańczyła jak Wednesday Adams

i

Autor: IX LO w Sosnowcu (profil na TikToku)

Sosnowiec. Dyrektorka liceum zatańczyła jak Wednesday Addams. Filmik podbija Internet!

Moda na Wednesday Addams nie ominęła nawet Sosnowca. Podczas studniówki IX LO pani dyrektor postanowiła zaprezentować uczniom swoją interpretację tańca Jenny Ortegi. Filmik podbija sieć, a internauci są zachwyceni roztańczoną dyrektorką.

Przez ostatnich kilka tygodni Internet zalewały filmiki tańczącej Wednesday Addams. Główna bohaterka tańczy podczas szkolnego balu, a jej specyficzne ruchy budzą zaskoczenie (i podziw) zarówno rówieśników, jak i nauczycieli.

Jenna Ortega, grająca tytułową rolę w niedawnym hicie Netfliksa, zaprezentowała na ekranie swój autorski układ taneczny. Przy jego tworzeniu inspirowała się m.in. archiwalnymi nagraniami gothów tańczących w klubach w latach 80.

Taniec Wednesday podbił serca widzów i internautów. Spektakularny układ odtwarzają nawet celebryci i sportowcy.

Jak widać moda na Wednesday Adams nie ominęła nawet Sosnowca. To tutaj podczas studniówki IX LO dyrektorka postanowiła zaprezentować uczniom własną interpretację tańca Jenny Ortegi.

Studniówka IX LO w Sosnowcu

Zobacz zdjęcia

Fragment z tańcem pojawił się na tiktokowym profilu szkoły. Statystyki robią wrażenie: w ciągu doby filmik zdobył prawie 2 mln wyświetleń i blisko 89 tys. polubień.

Roztańczona pani dyrektor spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem internautów. Pod filmikiem zamieszczono komentarze: "Widać, że kobieta z klasą!", "Pozytywne wibracje" i "Subtelną, z klasą. Wygląda jak 18". Wiele osób podziwia urodę dyrektorki. Jeden z użytkowników żartobliwie przyznał, że "chce na dywanik".

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE