SOR w Cieszynie zamknięty! Dwóch pracowników zaraziło się koronawirusem

2020-03-25 10:31 NAU
Pacjenci z koronawirusem w Cieszynie są już niemal zdrowi. Niebawem wyjdą do domu
Autor: Google maps

Szpitalny Oddział Ratunkowy szpitala śląskiego w Cieszynie został zamknięty. Wszystko przez to, że dwóch pracowników zaraziło się koronawirusem. Odsunięta od pracy musiała zostać cała ekipa współpracujących z zakażonymi lekarzy i pielęgniarek. Szczegóły na slask.eska.pl.

Koronawirus na Śląsku. SOR w Cieszynie został zamknięty

Władze Szpitala Śląskiego w Cieszynie poinformowały, o tym że od dzisiaj, 25 marca, cieszyński Szpitalny Oddział Ratunkowy będzie zamknięty. Powodem jest pozytywny test na obecność koronawirusa u dwóch pracowników SOR.

- Odsunięta od pracy musiała zostać cała ekipa współpracujących z zakażonymi lekarzy i pielęgniarek. Ich powrót do pracy może nastąpić nie wcześniej, niż po siedmiu dniach kwarantanny i przeprowadzeniu badań - czytamy w komunikacie Szpitala.

Do czasu dezynfekcji i reorganizacji pracy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Śląskiego w Cieszynie, co powinno nastąpić w ciągu 48 godzin, cieszyński SOR będzie zamknięty. Najbliższe szpitalne oddziały ratunkowe znajdują się w szpitalach wojewódzkich w Jastrzębiu Zdroju i Bielsku-Białej.

Posłuchaj, jak można zarazić się koronawirusem. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
KoronawirusRaport: Śląsk 24.03

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.