Śmiertelny wypadek w Boronowie. Ciężarówka zgniotła samochód. Trzy osoby zginęły

2022-12-06 12:21

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek 6 grudnia ok. godz. rano w Boronowie (powiat Lubliniecki). W zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym zginęły trzy osoby.

Jak podają wojewódzkie służby, w Boronowie (powiat lubliniecki) na drodze DW 905 doszło do tragicznego wypadku, w którym zderzyły się ze sobą samochód osobowy z samochodem ciężarowym. Przyczepa samochodu ciężarowego z węglem uderzyła w samochód osobowy, który znalazł się pod przyczepą.

Do zdarzenia doszło w wyniku wypięcia się przyczepy w samochodzie ciężarowym, która następnie uderzyła w jadący z naprzeciwka samochód osobowy.

Pojazdem osobowym podróżowały trzy osoby. Lekarz na miejscu stwierdził ich zgon. Mężczyźni w wieku 38, 39, i 52 lata byli mieszkańcami powiatu lublinieckiego. Droga pomiędzy Boronowem a Olszyną została całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy. Działania cały czas trwają pod nadzorem prokuratury. Przyczyny wypadku są nadal ustalane. 

Do działań po porannym wypadku w Boronowie zadysponowano dziewięć jednostek straży pożarnej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE