Śląskie: Zaskakujący finał festiwalu czekolady. Food Truck stoczył się do przejścia podziemnego [ZDJĘCIA]

2021-05-10 8:49

Do nietypowej sytuacji doszło w niedzielę, 9 maja wieczorem w Bielsku-Białej. Na pl. Chrobrego odbywał się V Festiwal Czekolady. Zakończył się on w dość widowiskowy sposób, bowiem jeden z Food Trucków... zjechał do przejścia podziemnego. Zobaczcie jak to wyglądało.

Choć cała sytuacja wydaje się dość komiczna to jednak była potencjalnie niebezpieczna. Jeden z Food Trucków, uczestniczący w festiwalu czekolady stoczył się bez kierowcy prosto do przejścia podziemnego. Wydarzenie już się zakończyło, ale na placu Chrobrego wciąż przebywało wiele osób i strach pomyśleć, co by się stało, gdyby pojazd najechał na człowieka.

Ostatecznie skończyło się jedynie na strachu i stratach materialnych. Uszkodzone zostały marmurowe schody w przejściu pomiędzy pl. Chrobrego i ul. Barlickiego. Ucierpiała też ściana, barierki no i oczywiście Food Truck.

Zdjęcia z całego zajścia jeden z Czytelników podesłał do lokalnego portalu Bielskie Drogi.

Półfinał Dance Dance Dance 3 przerósł uczestników
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE