Śląskie: Uczepił się pociągu i jechał na gapę. To mogło skończyć się tragedią [WIDEO]

2021-10-20 13:26
Śląskie: Uczepił się pociągu i jechał na gapę. To mogło skończyć się tragedią [WIDEO]
Autor: zywiec.info

To mogło skończyć się tragedią. Niezidentyfikowany mężczyzna "uczepił się" składu pociągu Kolei Śląskich jadącego z Żywca do Katowic. Wszystko nagrał przypadkowy przechodzień. Sprawą zajmują się już odpowiednie służby.

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło kilka dni temu na stacji kolejowej w Żywcu. Niezidentyfikowany mężczyzna "uczepił się" sprzęgu tyłu pociągu Kolei Śląskich jadącego z Żywca do Katowic. Całe zdarzenie widziało kilkoro świadków, niektórzy nagrali zajście swoimi telefonami komórkowymi.

Mężczyzna w taki sposób przejechał kilka przystanków, a następnie zeskoczył z pociągu. Jak podaje portal żywiec.info, o sytuacji została poinformowana drużyna pokładowa przez dyżurnego ruchu. Natychmiast doszło do zatrzymania pociągu. Niestety w tym samym momencie mężczyzna uciekł.

- Sprawa została przekazana do SOK celem dalszego wyjaśniania sprawy. Monitoring z pojazdu zostanie zabezpieczony i przekazany jako materiał dowodowy w sprawie - poinformował rzecznik Kolei Śląskich.

Radio Eska na planszy Monopoly Katowice
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE