Śląskie: Koszmarny wypadek w zakładzie pracy. Mężczyzna wpadł do maszyny i stracił obie nogi

2021-10-13 8:28
Śmigłowiec LPR
Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Dramatyczny wypadek w Bielsku-Białej. Pracownik przetwórni odpadów wpadł do maszyny mielenia palet. Włączone urządzenie poważnie zraniło około 30-letniego mężczyznę, który stracił obie nogi!

Do koszmarnego wypadku doszło w poniedziałek, 11 października w Bielsku-Białej przy ulicy Cegielnianej. Pracownik przetwórni odpadów wszedł do maszyny mielenia palet. Jednak nie spodziewał się, że maszyna zostanie włączona i zacznie pracować. 30-latek został przez to poważnie ranny, bowiem maszyna dosłownie ZMIAŻDŻYŁA mu nogi.-

- Wstępnie ustalono, że mężczyzna doznał urazu podczas sprawdzania prawidłowości działania maszyny wyposażonej w komorę z narzędziem kruszącym - poinformował asp. sztab. Roman Szybiak, rzecznik prasowy policji w Bielsku-Białej.

Na miejscu wypadku lądował helikopter LPR. Poszkodowany mężczyzna trafił do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Tam lekarze skutecznie uratowali życie 30-latka. Niestety mężczyzna stracił w wypadku obie nogi. Kończyn uratować się nie udało.

Rozjechał 4-letniego Pawełka na oczach ojca.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE