Śląskie: Jechał "Wiślanką" na samych felgach. Był kompletnie pijany. Policjanci nie wierzyli własnym oczom [ZDJĘCIA]

2020-11-09 11:04

To miała być zwykła kontrola prędkości na DK81 w woj. śląskim. Policjanci drogówki nie mogli jednak uwierzyć własnym oczom. Po krajowej "wiślance" poruszał się osobowy peugeot, który zamiast opon miał...same felgi. Szczegóły na slask.eska.pl.

Śląskie: Jechał "wiślanką" na samych felgach. Był kompletnie pijany. Policjanci nie wierzyli własnym oczom

Do absurdalnej sytuacji doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na DK81 w Mikołowie. Policjanci podczas kontroli prędkości zauważyli osobowego peugeota, który poruszał się na trzech felgach. Kierujący jak gdyby nigdy nic spokojnie minął policyjny radiowóz. Mundurowi natychmiast za nim ruszyli.

- Zatrzymanym okazał się 28-letni mieszkaniec Będzina. Mężczyzna nie widział żadnego problemu w stanie technicznym samochodu, a brak opon nie był dla niego przeszkodą, by kontynuować podróż - relacjonują policjanci z Mikołowa.

To jednak nie wszystko. Okazało się, że kierowca peugeota jest pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Co więcej, mężczyzna niedawno stracił prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Teraz mieszkaniec Będzina odpowie przed sądem za jazdę bez uprawnień oraz w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE: Katowice: Dobra informacja dla kierowców. Wjazd z DK81 na DK86 w kierunku Tychów znowu będzie przejezdny

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE