Śląskie: Groźny wypadek na DK81. Ojciec wiózł trójkę dzieci do szkoły. Samochód rozbił się na drzewie [ZDJĘCIA]

2021-09-02 7:56

Do bardzo groźnego wypadku doszło w środę rano na trasie DK81 w Łaziskach Górnych. Samochód osobowy wypadł tam z trasy i uderzył w przydrożne drzewo. Autem kierował 39-latek, który wiózł trójkę swoich dzieci do szkoły. Dwoje z nich trafiło do szpitala.

Nie tak miał wyglądać pierwszy dzień szkoły dla trójki dzieci z Mikołowa. Zamiast siedzieć w szkolnej ławce, trafili do szpitalnego łóżka. Jak do tego doszło? 39-letni mężczyzna wiózł swoje dzieci do szkoły, na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Na DK81 w Łaziskach Górnych, na jezdni w kierunku Katowic stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

- Obfite opady deszczu spowodowały, że jezdnia była śliska, a komfort jazdy kierowców pozostawiał wiele do życzenia. 39-latek wiózł troje swoich dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Dwoje z nich trafiło do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna był trzeźwy - poinformował rzecznik policji w Mikołowie.

Policjanci przypominają jednocześnie, że w zmiennych i niekorzystnych warunkach atmosferycznych trzeba zachowywać szczególną uwagę podczas kierowania pojazdem. Szczególnie, gdy na pokładzie ma się jeszcze małe dzieci.

Polacy próbują SCHABOWEGO za 64 ZŁOTE od Gessler. DELICJA z mięsa. EKSPLOZJA kubków smakowych.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE