Śląskie: Dwóch młodych mężczyzn pobiło przed sklepem starszego pana, bo zwrócił im uwagę na brak maseczki

2021-10-12 13:55
Śląskie: Dwóch młodych mężczyzn pobiło przed sklepem starszego pana, bo zwrócił im uwagę na brak maseczki
Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Do bulwersującej sytuacji miało dojść w Knurowie (powiat gliwicki). Jak informuje lokalny portal TwójKnurów.pl, dwóch młodych agresorów skatowało starszego mężczyznę. Wszystko dlatego, że senior zwrócił młodym uwagę w sklepie na brak maseczki. Szczegóły tej sprawy szokują.

Do brutalnego pobicia mężczyzny w podeszłym wieku miało dojść w Knurowie przy ulicy Jagiełły w poniedziałkowy wieczór (11 października). Jak informuje portal twójknurow.pl, starszy mężczyzna podczas zakupów w sklepie spożywczym zauważył dwóch młodych mężczyzn, którzy nie mieli na twarzy założonych maseczek. Zwrócił im więc uwagę na to, żeby zasłonili usta i nos.

Uwaga starszego pana nie spodobała się młodym mężczyznom, którzy zdenerwowali wyszli ze sklepu, a potem poczekali przed spożywczakiem aż senior skończy robić zakupy. Napadli na niego i brutalnie pobili przy użyciu pałek teleskopowych.

- Jak udało nam się ustalić, starszy mężczyzna doznał ciężkich obrażeń w obrębie czaszki - podaje portal twojknurow.pl.

Policja oficjalnie nie potwierdza szczegółów całego zajścia. Nadinspektor Marek Słomski, rzecznik Komendy Policji w Gliwicach zapewnia jednak, że funkcjonariusze prowadzą w tej chwili czynności wyjaśniające.

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE