Śląskie: Co za dramat! Ktoś wyrzucił na pole pięć szczeniąt zawiniętych w worek

2021-09-14 13:57
Śląskie: Co za dramat! Ktoś wyrzucił na pole pięć szczeniąt zawiniętych w worek
Autor: Śląska Policja

Skandaliczne sceny w miejscowości Libidza w powiecie kłobuckim. Przypadkowy świadek znalazł w polu 5 żywych piesków rasy mieszanej, które były zamknięte w worku jutowym. Zwyrodnialec, którzy porzucił pieski jest poszukiwany przez policję.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w okolicy miejscowości Libidza. Przypadkowy świadek podczas wykonywania prac polowych znalazł biały worek jutowy zawiązany sznurkiem. Po otwarciu, z jego wnętrza wybiegło 5 szczeniaków. Dwa z nich uciekły w stronę pobliskiego lasu, a trzy udało mu się złapać. Pieski zostały nakarmione, są pod dobrą opieką i nie zagraża im już niebezpieczeństwo. Są już nawet chętne osoby do ich adopcji. Kłobuccy kryminalni prowadzą w tej sprawie dochodzenie w kierunku znęcania się nad szczeniakami ze szczególnym okrucieństwem.

- Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku, ulica Bohaterów Bitwy pod Mokrą 5, tel. 47 85 82 200 lub pg@klobuck.ka.policja.gov.pl - apeluje kłobucka policja.

Raport z Anteny 14.09
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE