Składy opału na Śląsku. Tu kupisz węgiel na zimę. Sprawdź ceny

2022-10-10 16:12

W tych składach opału jest węgiel. Obecny kryzys węglowy zmusza wszystkich do tego, aby szukać najtańszego opału, który jest dostępny od ręki. Przyjrzeliśmy się składom opału na Śląsku aby sprawdzić, gdzie jest dostępny opał, jaki rodzaj, za ile i w jakim odstępie czasu jest dostępny.

Węgiel kupimy w składzie węgla

Składy opałów jak i same kopalnie są oblegane. Niestety, zakup opału nie należy do najprostszych, a w ostatnich tygodniach do najtańszych rzeczy. Ceny węgla potrafią się mocno wahać, choć premier Mateusz Morawiecki zapowiada próbę ujednolicenia cen na poziomie 2000 zł za dwie tony węgla. Aktualnie w zależności od składu węgla, opał możemy kupić w cenach od 1800 zł do ponad 4000 zł.

Składy węgla na Śląsku: Za ile kupimy węgiel?

Większość jednak nie chce czekać z prostej przyczyny – zaczyna się okres grzewczy i węgiel bądź jego pochodne są potrzebne praktycznie od zaraz. W naszej galerii sprawdzicie, gdzie jest dostępny węgiel i w jakiej cenie. W galerii podajemy nazwę składu, jego adres, rodzaj opału oraz cenę za tonę.

Listen to "Tak oszczędzają Polacy. Siedzą W ZIMNIE, po ciemku i jedzą SUCHY chleb! Ludzie wyjdą na ULICE!" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE