Sierpień gorących atrakcji w Plejadzie Sosnowiec

2020-08-10 11:13 Artykuł sponsorowany
Sierpień gorących atrakcji w Plejadzie Sosnowiec
Autor: Plejada Sosnowiec

Moc atrakcji czeka na klientów Plejady Sosnowiec w drugi miesiącu tegorocznych wakacji. Sierpień będzie czasem gorących atrakcji i okazji. Będzie można wygrać jedzenie za zakupy oraz konsultacje ze stylistką. Na chętnych czeka też darmowa wrotkarnia. Nie możecie tego przegapić.

Jedzenie za zakupy darmowa wrotkarnia oraz konsultacje ze stylistką, to atrakcje, które w tym miesiącu czekają na klientów Centrum Handlowego Plejada Sosnowiec. Jeżeli dołożymy do tego wciąż trwający okres awiacyjnych wyprzedaży - Sierpień zapowiada się naprawdę gorąco!

Na początku miesiąca wystartowała akcja „Kupuj i jedz lokalnie”. W ramach promocji Plejada Sosnowiec rozdaje bony do strefy gastronomicznej!Wystarczy jedynie zrobić zakupy za 100 złotych (maksimum na dwóch paragonach) i odebrać voucher o wartości 10 złotych!

Bony będą wydawane w Infopunkcie znajdującym się na terenie Centrum Handlowego od poniedziałku do soboty, w godzinach od: 12:00 do: 18:00.  Kupony można zrealizować w: Thai Express, Lunch Station, Pierogarni, So!Coffee oraz Carte d’Or.

Od piątku 7 sierpnia rozpocznie się wrotkowe szaleństwo w Plejadzie! Aby skorzystać za darmo z toru wrotkarskiego należy okazać paragon na kwotę 30 złotych. Najmłodsi pod czujnym okiem Instruktora będą mogli bezpiecznie stawiać swoje pierwsze kroki na wrotkach. Z kolei  na nieco bardziej zaawansowanych czekają animacje i konkursy.

Wrotki, kaski i ochraniacze będzie można bezpłatnie wypożyczyć w przygotowanym do tego punkcie. Na wrotkach będzie można szaleć codziennie w godzinach, od: 10:00 do: 21:00.

Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec powstało w 2001 roku,  zatem już od 19 lat stara się sprostać oczekiwaniom wszystkich swoich klientów!

W Plejadzie znajdują zarówno sklepy odzieżowe, jak i doskonale wyposażone punkty usługowe – od fryzjera i optyka, po aptekę, biuro podróży i pralnię. Na gości czekają także, serwujące przepyszne smakołyki,restauracje i kawiarnie oraz praktyczne lokale handlowe, proponujące produkty z wielu segmentów sprzedaży (wyposażenie domu, multimedia, elektronika, sprzęt AGD/RTV i inne). Znajduje się tu również hipermarket Carrefour, gwarantujący udane, codzienne zakupy. Plejada jest centrum komfortowym i funkcjonalnym, wciąż unowocześnianym. Charakteryzuje się wyjątkowo przyjazną atmosferą, daleką od zgiełku i niepotrzebnego zamieszania. Proponuje zakupy spokojne, niespieszne, a tym samym udane i przemyślane. To także dogodne miejsce miłych spotkań w gronie przyjaciół.

Artykuł sponsorowany