Rydułtowy: Wjechał na przejazd, kiedy opuszczały się zapory. Udało mu się przejechać

i

Autor: Archiwum Rydułtowy: Wjechał na przejazd, kiedy opuszczały się zapory. Udało mu się przejechać

Kryminalne

Rydułtowy: Wjechał na przejazd, kiedy opuszczały się zapory. Udało mu się przejechać

Nie wiadomo, co kierowało 45-latkiem, który w czasie opuszczania się zapór przed przejazdem kolejowym postanowił i tak na niego wjechać. Szczęściem nic mu się nie stało, ale dostał po kieszeni i sporo punktów karnych.

Pewien 45-letni kierowca postanowił zignorować sygnalizację świetlną i fakt, że nad przejazdem kolejowym właśnie opuszczane są zapory przejeżdżając przez nie swoją nowiutką toyotą. Wszystko zrobił na oczach policjantów, którzy akurat też tamtędy przejeżdżali. Kiedy zapory opadały 45-latek przyspieszył i przejechał zanim zapory zostały całkowicie opuszczone. Za ten "wyczyn" został przez policjantów ukarany mandatem karnym w wysokości 2 tysięcy złotych, a na jego konto wpadło 15 punktów karnych.

Policja apeluje po raz kolejny, o bezwzględne przestrzeganie sygnałów i znaków drogowych, szczególnie w rejonach przejazdów kolejowych. 3 minuty nie są warte tego, aby ryzykować utratę życia. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE