Rybnik: Policjanci wieźli 63-latka na izbę wytrzeźwień. Zmarł w radiowozie

i

Autor: Archiwum Rybnik: Policjanci wieźli 63-latka na izbę wytrzeźwień. Zmarł w radiowozie

Dramat w Rybniku

Rybnik: Policjanci wieźli 63-latka na izbę wytrzeźwień. Zmarł w radiowozie

W niedzielę 19 marca zmarł 63-letni mężczyzna, który był transportowany przez policjantów na izbę wytrzeźwień. Mundurowi próbowali go ratować udzielając pierwszej pomocy, ale mimo ich wysiłków mężczyzna zmarł.

Rybnik: Jechali z 63-latkiem na izbę wytrzeźwień. Mężczyzna zmarł w radiowozie

O wydarzeniach z niedzieli 19 marca poinformowały nowiny.pl. Tego dnia policjanci interweniowali w sprawie 63-latka, który znajdował się na ul. Sobieskiego w Rybniku. Zgodnie z procedurą wezwano również pogotowie, by upewnić się, czy nie ma przeciwwskazań, by przewieźć pijanego mężczyznę na izbę wytrzeźwień. Ratownicy nie stwierdzili, aby 63-latek wymagał jakiejkolwiek pomocy medycznej. 

W czasie transportu policyjnym radiowozem, na odcinku autostrady w Żorach, 63-latek nagle zasłabł. Policjanci zatrzymali się na najbliższej stacji paliw, podjęli resuscytację krążeniowo-oddechową. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR. Niestety, 63-latek zmarł mimo wysiłku policjantów. Prokurator zarządził sekcję zwłok mężczyzny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE