Podrobione ubrania

i

Autor: KMP Ruda Śląska

Lewy towar

Ruda Śląska: Sprzedawała na targowisku miejskim podróbki znanych firm modowych

Policjanci z Rudy Śląskiej w czwartek, 23 marca 2023 r., skontrolowali jedno ze stoisk na targowisku miejskim, przy którym sprzedawano podrobioną odzież. Stróże prawa przejęli blisko dwieście podróbek ubrań znanych firm modowych.

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z rudzkiej komendy otrzymali informację, że przy jednym ze straganów na terenie targowiska w Rudzie Śląskiej - Wirku oferowany jest do sprzedaży towar z podrobionymi znakami towarowymi.

W trakcie kontroli mundurowi znaleźli „lewą” odzież, która posiadała znaki towarowe zastrzeżone dla kilku znanych firm produkujących odzież. Policjanci zabezpieczyli blisko 200 podróbek, które wykonaniem znacznie odbiegały od oryginałów – informują policjanci.

Łączna suma strat zostanie wkrótce oszacowana przez przedstawiciela producentów. Wprowadzającej do sprzedaży podróbki 40-latce z Bytomia grozi kara grzywny i nawet 2-letni pobyt w więzieniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE