Ruda Śląska: Pijany Ukrainiec na kwarantannie biegał po ulicy i niszczył samochody

2020-11-30 13:12
Ruda Śląska: Pijany Ukrainiec na kwarantannie biegał po ulicy i niszczył samochody
Autor: pexels Zdjęcie poglądowe

Obywatel Ukrainy zniszczył cztery samochody na ulicy Modrzejowskiej w Rudzie Śląskiej. Okazało się, że cudzoziemiec był pijany, a w dodatku miał odbywać obowiązkową kwarantannę.

ESKA XD #010

Ruda Śląska: Pijany Ukrainiec na kwarantannie zniszczył cztery samochody

Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali mężczyznę, który w ubiegłym tygodniu uszkodził cztery samochody na ulicy Modrzejewskiej. 23 - letni obywatel Ukrainy po przyjeździe do Polski miał przebywać na obowiązkowej kwarantannie, ale zamiast tego biegał pijany po ulicy Modrzejewskiej i niszczył zaparkowane samochody. 

- Właściciele samochodów oszacowali straty łącznie na blisko 13 tysięcy złotych. Wandal usłyszał już zarzut zniszczenia mienia, policjanci przesłali również informację o złamaniu zasad kwarantanny do służb sanitarnych. Teraz o jego losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 5 lat więzienia oraz wysoka kara za złamanie kwarantanny - informują policjanci z Rudy Śląskiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zima w Beskidach kontra seicento. To nowa wersja "ale urwał"? Zobaczcie nagranie [WIDEO]

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE