Serce na polu kukurydzy

i

Autor: tarnogorski.info

Rolnik szuka żony w Tarnowskich Górach. Kinga musi to zobaczyć

Rolnik z Tarnowskich Gór wyznał miłość swojej ukochanej w nietypowy sposób. Na polu kukurydzy wykonał gigantyczny napis i serce. Kinga musi to zobaczyć i wtedy przekona się, jak bardzo ją kocha.

Rolnik szuka żony w Tarnowskich Górach

Młody rolnik z Tarnowskich Gór mógłby śmiało wziąć udział w popularnym programie "Rolnik szuka żony" TVP. Jego pomysłowość jest godna podziwu. Tak kocha swoją dziewczynę, że postanowił wyznać jej miłość w bardzo nietypowy sposób.

- Jeden z naszych czytelników wysłał nam zdjęcie i poinformował, że jego kolega przygotował dla dziewczyny nietypowy prezent - informuje Łukasz Dudek z serwisu tarnogorski.info.

Okazuje się, że autorem niecodziennego wyznania miłości jest 19-letni rolnik z Tarnowskich Gór. Wsiadł do traktora z agregatem ścierniskowym i na polu kukurydzy wykonał gigantyczny napis Kinga wraz z serduszkiem. Nie było to łatwe zadanie, ale i tak poradził sobie z nim znakomicie.

Kinga - napis na polu

i

Autor: tarnogorski.info

Gigantyczny napis doskonale widoczny jest z lotu ptaka. Serwis tarnogorski.info ujawnia, że napis powstał na polu między Opatowicami a Laryszowem. 

Co na to Kinga? 

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak zakończy się historia miłości 19-letniego rolnika i Kingi

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE