Robert Makłowicz wyjaśnia autostradę A4 na odcinku Katowice - Kraków. "Cały czas remont, to sprzeczne z logiką" [WIDEO]

2020-06-17 9:51 Arkadiusz Nauka
Robert Makłowicz wyjaśnia autostradę A4 na odcinku Katowice - Kraków. Cały czas remont, to sprzeczne z logiką. To jest hit [WIDEO]
Autor: scree/streamable Słynny kucharz w swoim stylu skomentował jazdę na wybrakowym odcinku autostrady

Robert Makłowicz, słynny kucharz i gwiazda telewizji w swoim stylu wyjaśnił co myśli o odcinku autostrady A4 z Katowic do Krakowa. Kucharz ze swadą opowiedział jak mijają mu podróże autostradą. Narzekał na wieczne remonty i brak logiki. Trzeba przyznać, że były to bardzo celne uwagi. Sami zobaczcie i oceńcie.

Robert Makłowicz wyjaśnia autostradę A4 na odcinku Katowice-Kraków

Jest to jedyna znana mi autostrada, która zawsze na jakimś odcinku jest w remoncie, a przynajmniej odkąd jest płatna. To sprzeczne z logiką - uważa Robert Makłowicz, który w swoim stylu "wyjaśnił" odcinek autostrady A4 z Katowic do Krakowa. Chodzi o fragment autostrady od punkt poboru opłat w Mysłowicach aż do Balic. Wielu kierowców, którzy często pokonują trasę z Katowic do Krakowa narzeka na to, że wciąż są tam jakieś remonty, zwężenia i ograniczenia. A przecież jest to płatny odcinek autostrady i to sporo płatny, bo każdy kierowca osobówki musi zapłacić aż 20 złotych za pokonanie tego odcinka. Wciąż jest drogo, nawet mimo ostatnich obniżek.

ZOBACZ także: Nowe stawki na autostradzie A4 Katowice-Kraków. Za przejazd zapłacimy teraz mniej

Do wszystkich krytyków feralnego odcinka autostrady z Katowic do Krakowa przyłączył się nie kto inny jak sam Robert Makłowicz. Wideo z jego wypowiedzią na temat autostrady jest już hitem sieci. Słynny kucharz w swoim stylu mówi o tym, co mu leży na wątrobie. Musicie to zobaczyć.

Półnagi mężczyzna biegał po DTŚ w Chorzowie