Rapujący Andrzej Duda hitem internetu. Tak prezydent walczy z ostrym cieniem mgły [MEMY]

2020-05-14 10:20

Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Ten wers jest ostatnio na ustach wszystkich. Zobaczcie najlepsze reakcje internautów na udział prezydent Andrzeja Dudy w wyzwaniu Hot16Challenege2. Andrzej Duda rapuje. Zobaczcie najlepsze memy.

Andrzej Duda Hot16Challenge2. Zobacz najlepsze memy

Prezydent Andrzej Duda wziął udział w wyzwaniu Hot16Challenge2, polegającym na nagraniu utworu składającego się z 16 wersów. Akcja została zainicjowana przez rapera Solara i ma na celu wsparcie służby zdrowia w walce z pandemią koronawirusa.

Prezydent został nominowany przez rapera Zeusa. Andrzej Duda nagrał i zarapował 16 wersów. W tekście frazą dominującą jest ostry cień mgły, cokolwiek to znaczy. Wykonanie było wątpliwej jakości. Internauci skomentowali to w swoim stylu. Zobaczcie.

Andrzej Duda w Hot16Challenge2. Kogo nominował prezydent?

Andrzejowi Dudzie wyzwanie rzucił raper Zeus. Sam prezydent do zabawy postanowił zaprosić:

  • Marylę Rodowicz,
  • Sebastiana Karpiela-Bułeckę,
  • Pectus,
  • Golec uOrkiestrę,
  • Mateusza Morawieckiego

Hot16Challenge - na czym polega akcja?

Akcja Hot16Challenge2 została zainicjowana przez rapera Solara. Polega na tym, że każdy komu zostanie rzucone wyzwanie musi w ciągu 72 godzin nagrać swoją "szesnastkę". Chodzi o 16 wersów, czyli całą rapową zwrotkę. W akcji udział wzięli już nie tylko raperzy, ale też inni artyści, celebryci, a nawet politycy. Pod każdym filmem z Hot16Challenge2 w serwisie YouTube znajduje się link do zbiórki. Można tam wpłacać pieniądze na walkę z pandemią koronawirusa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE