Rambo po śląsku, czyli Niklaus Pieron przedstawia Ecika Moczygembę [WIDEO]

2020-01-02 12:13
Rambo po śląsku
Autor: mat. producenta

Po "Wiedźminie", "Gwiezdnych Wojnach" i "Jokerze" śląski youtuber Niklaus Pieron przygotował kolejne przeróbki trailerów. Z okazji świąt dostaliśmy śląską wersję Kevina, a na Sylwestra... Sylvestra. Konkretnie Sylvestra Stallone w kultowej roli Johna Rambo. Poznajcie Ecika Moczygembę.

Wygląda na to, że Niklaus Pieron znalazł ciekawą niszę. Jego śląskie przeróbki trailerów znanych filmów i seriali cieszą się coraz większą popularnością. Na początek zaserwował nam "Wiedźmina", czyli w jego interpretacji - Gerarda z Rudy. Później była "Gwizdno Haja" i "Błozyn". Poprzedników przebił jednak świąteczny trailer "Kevina samego w domu". W tej wersji dostaliśmy Bercika Muszalika, który odpiera ataki chacharów na swój dom. Parodię obejrzano już ponad 600 tys. razy.

Trailer "Rambo" po śląsku

Skoro na święta dostaliśmy od Niklausa Pierona Kevina, to na Sylwestra przygotował przeróbkę z Sylvestrem właśnie. Jak po śląsku brzmiałaby historia Johna Rambo? Poznajcie Ecika Moczygembę.

ZOBACZCIE RÓWNIEŻ - Mapa owianych złą sławą dzielnic Śląska i Zagłębia WIDEO

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE