Quiz. Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Test zarówno dla kursantów jak i doświadczonych kierowców

i

Autor: getty images Quiz. Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Test zarówno dla kursantów jak i doświadczonych kierowców

Quiz

QUIZ dla doświadczonych kierowców, którzy znają przepisy ruchu drogowego

QUIZ dla kierowców wskaże, czy znasz zasady ruchu drogowego. Ostrzegamy, że pytania quizowe o dopuszczalne prędkości, wykonywane manewry na jezdni są trudne i podchwytliwe tak jak pytania na egzaminie z prawa jazdy. Naprawdę doświadczeni kierowcy poradzą sobie z odpowiedziami tylko, gdy przypomną sobie przepisy ruchu drogowego.

Doświadczony kierowca nie tylko płynnie jeździ, ale doskonale zna przepisy i stosuje je na drodze. Może się wydawać, że znajomość przepisów ruchu drogowego jest oczywista wśród kierowców, zwłaszcza zawodowych. W quizie dla dobrych kierowców pytamy o prędkość na autostradzie, zatrzymywanie się pod wiaduktem, włączanie kierunkowskazów na skrzyżowaniach z pierwszeństwem przejazdu itd.

QUIZ dla kierowców z doświadczeniem

Dlatego tak ważne jest systematyczne szkolenie i rozwiązywanie zadań dla kierowców. Poniższy quiz dla kierowców można porównać do skróconego egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Pytania quizowe są trudne i podchwytliwe. Wymagają logicznego myślenia. Na szczęście czas i liczba prób rozwiązywania testu są nielimitowane.

QUIZ dla doświadczonych kierowców, którzy znają przepisy ruchu drogowego

Pytanie 1 z 10
Czy autostradą można jechać z prędkością 30 km/h?

Rozwiązanie quizu dla doświadczonych kierowców nie jest proste. Być może okaże się, że uda się dopiero za czwartym - piątym podejściem. Najważniejsze to zrozumieć intencje pytania i zapamiętać prawidłowe odpowiedzi. 

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE