Za spalony obiad do więzienia

i

Autor: KMP Rybnik

Przypalili obiad. W dodatku byli poszukiwani przez policję. Trafili do więzienia

W Świerklanach w jednym z domów przy ul. Górnośląskiej wybuchł pożar. 34-latka zasnęła i zostawiła patelnie na kuchence gazowej, która się zapaliła. Dzięki szybkiej interwencji służb pożar został ugaszony. Okazało się, że kobieta i mężczyzna mieszkający w domu byli poszukiwani przez policję. Oboje trafili za kratki.

W Świerklanach 27 października 2022 r., przy ul. Górnośląskiej doszło do pożaru kuchenki gazowej. O silnym zadymieniu w domu zawiadomił policjantów zaniepokojony świadek, który zauważył, wydobywający się z okna czarny dym.

Po przybyciu strażaków na miejsce zgłoszenia okazało się, że 34-letnia kobieta zasnęła i zostawiła patelnię na kuchence gazowej. Przez nieuwagę kuchenka zajęła się ogniem. Dzięki szybkiej interwencji służb pożar został ugaszony.

Nietypowe zatrzymanie domowników

Policjanci sprawdzili kobietę i 40-letniego mężczyznę przebywających w domu w chwili pożaru. Wyszło na jaw, że dwójka jest poszukiwana. Przygotowywanie obiadu zakończyło się dla nich więzieniem.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mieszkanka powiatu rybnickiego i 40-letni mężczyzna są poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. Oboje przebywają już za kratkami – informują policjanci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE